Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitális egyszemes fotótávcső
Nagyítás: 8x. Lencse átmérője: 25 mm. Megfigyelésekhez és éles Full HD felvételekhez. Lássa és mentse azonnal
| Termékazonosító | 86529 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027906 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x7x14 cm |
| Szállítási súly | 0.6 kg |
A Levenhuk Kelvin Snap 8x25 digitális egyszemes fotótávcső a természet és a városi épületek megfigyelésére és rögzítésére való. Lehetővé teszi nemcsak a látást, megfigyelést, hanem a megőrzést, felidézést is. Észrevett egy ritka jelenetet, érdekes állatot vagy vadmadarat? Egyszerűen nyomja meg a vázon található gombot, és az egyszemes fotótávcső azonnal elkészíti a fényképet vagy megkezdi a videofelvételt. A felvételeket közvetlenül a készüléken tekintheti meg, vagy átviheti számítógépére is.
Ez az egyszemes fotótávcső az okostelefonok csúcstechnológiás alternatívája, amelyek gyakran még a mindennapi felvételek kihívásaival is megküzdenek. Intsen búcsút az elmosódott felvételeknek, a részletek hiányának és a pontatlan színeknek. A Levenhuk Kelvin Snap 8x25 a múlttá teszi ezeket a problémákat. A többrétegben bevonatos üvegoptika és a kifinomult elektronika valósághű, világos és részletes élethű képet hoz létre.
Untatja az egyedül való megfigyelést? Hívja meg családját vagy barátait, hogy csatlakozzanak! A beépített Wi-Fi modul és a mobilalkalmazás lehetővé teszi, hogy akár 3 okostelefont is csatlakoztasson az egyszemes fotótávcsőhöz képernyőtükrözéssel vagy a távoli fényképezéshez. Az akkumulátora legalább 3,5 óra folyamatos működést biztosít. Szerelje a távcsövet állványra a rezgések kiküszöböléséhez és éles, elmosódásmentes felvételek készítéséhez. Tegye megfigyeléseit élénkebbé, és mentse el minden sikeres fényképét közvetlenül az alkalmazásba. Az élmények megosztása még soha nem volt ilyen egyszerű!
Főbb jellemzők:
- Modern kütyü szimultán megfigyeléshez és rögzítéshez: lássa és mentse azonnal
- Egygombos fénykép- és videofelvétel memóriakártyára
- 8x-os nagyítás: ismerős természeti jelenetek felfedezése új perspektívából
- Többrétegű bevonattal ellátott BaK-4 üvegoptika – ami realisztikus képet biztosít
- Dioptriaállítás: kényelmes megfigyelés függetlenül a saját látásélességétől
- Wi-Fi kapcsolat Android és iPhone okostelefonokkal: max. három eszközhöz csatlakozik
- Időjárásálló váz
A készlet tartalma:
- Digitális egyszemes fotótávcső
- C-típusú USB kábel
- Hálózati adapter
- 8 GB-os TF-memóriakártya
- Tisztítókendő
- Csuklópánt a fototávcsőhöz
- Tok
- Nyakpánt a tokhoz
- Használati útmutató és garanciajegy
| Termékazonosító | 86529 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027906 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x7x14 cm |
| Szállítási súly | 0.6 kg |
| Digitális | ✓ |
| Nagyítás foka, x | 8 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Szemlencse | 3 alkotóelem 2 csoportban |
| Objektív | 3 alkotóelem 2 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 2.87 |
| Szemtávolság, mm | 13 |
| Szürkületi érték | 14.14 |
| Relatív fényesség | 8.24 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 6.18 |
| Látómező, ° | 6.6 |
| Látómező, m/1000 m | 116 |
| Közelfókusz, m | 3 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±4 |
| Szemkagyló | tekerhető |
| Váz | műanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | ✓ |
| Vízálló | ✓ |
| Nedvességállóság | ✓ |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65, teljes védelem por és vízsugár ellen |
| Zárt váz | ✓ |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10...+50 |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Wi-Fi | ✓ |
| WIFI beállítások | 2,4 GHz, hatótáv max. 10–15 m (rálátás) |
| Tápellátás | beépített 1400 mA h-s lítium-ion akkumulátor; töltés 5 V-os, 2 A-es hálózati adapterrel (tartozék) |
| Képmátrix | színes CMOS, 4:3 |
| ✓ | |
| Képformátum | *.jpeg |
| Képméret (kép üzemmód), Mpx | 8 |
| Videóformátum | *.mp4 |
| Videó felbontása | 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofon/hangszóró | igen |
| SD-kártyafoglalat | igen |
| Támogatott média | TF-kártya, max. 128 GB méret (8 GB-os kártya mellékelve) |
| Portok | C típusú USB |
| Menü nyelve | több mint 30 |
| Akkumulátormerülés-jelző | ✓ |
| ✓ | |
| További berendezés csatlakoztatható | max. 3 iOS és Android rendszerű mobileszköz (Viipulse alkalmazás) |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | élő kép streamelése okostelefonra, fénykép- és videofelvétel okostelefonon keresztül, automatikus kikapcsolás funkció (5 perc), vízjel (dátum, idő), lejátszási funkció |