Celestron UpClose Zoom 60 Straight figyelőtávcső
Nagyítás: 20–60x. Objektívlencse átmérője: 60 mm.
20 — 60
Az alacsony nagyítás szélesebb látómezőt biztosít, a nagyobb nagyítás pedig a távoli tárgyak részletesebb képét
60
Az objektívlencse átmérője az eszköz egyik legfontosabb jellemzője, amely meghatározza a rekesznyílást
Vadászathoz és sportokhoz, turisztikai felhasználás
Rendeltetési cél
| Termékazonosító | 66543 |
| Márka | Celestron |
| Szavatosság | 3 év |
| EAN | 2400000026198 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 42x22x16 cm |
| Szállítási súly | 3.02 kg |
Leírás
A Celestron UpClose Zoom 60 spektív több olyan tulajdonsággal is rendelkezik, ami miatt érdemes a figyelmedre. Meglepően könnyű, pedig lencséi üvegből készültek, rendkívül kompakt. Igazi túratávcső, csak berakod a hátizsákodba és már mehetsz is a természetbe. Egy praktikus asztali állványt is kapsz mellé, melyet egyszerűen felállíthatsz. A 60mm átmérőjű üveg lencsetagok éles képet rajzolnak és bírják az akár 60x-os nagyítást is nappali fényviszonyok között.
Specifikációk
| Termékazonosító | 66543 |
| Márka | Celestron |
| Szavatosság | 3 év |
| EAN | 2400000026198 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 42x22x16 cm |
| Szállítási súly | 3.02 kg |
| Nagyítással | ✓ |
| Nagyítás foka, x | 20 — 60 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 60 |
| Fókusztávolság, mm | 341 |
| Optikai rendszer | refraktor |
| Lencse bevonata | teljesen bevonatolt |
| Szemtávolság, mm | 15 (20x) |
| Látómező, ° | 2.5 — 1.3 |
| Látómező, m/1000 m | 43.3 — 21.7 |
| Közelfókusz, m | 8.8 (20x) |
| Váz | gumírozott |
| Vízálló | ✓ |
| Nedvességállóság | ✓ |
| Zárt váz | ✓ |
| Háromlábú állvány adapter | 1/4"-es menet |
| Háromlábú állvány a csomag tartozéka | ✓ |
| Háromlábú állvány | asztallapi, fém |
| Használat | vadászathoz és sportokhoz, turisztikai felhasználás |
Hivatkozások
és letöltések
és letöltések
Kérdések és válaszok
Kérdés/visszajelzés küldése