Levenhuk Kelvin RIG20 okostelefon fotóketrec
Professzionális fotókeret Bluetooth-os távkioldóval és beépített akkumulátorral. Teljes irányítást kapsz a mobilos tartalomgyártásod felett
| Termékazonosító | 86478 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027791 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x19x4 cm |
| Szállítási súly | 0.67 kg |
A Levenhuk Kelvin RIG20 egy profi okostelefonos fotókeret, amelyen több kiegészítő rögzítési pont, Bluetooth távkioldó és beépített akkumulátorral ellátott, ergonomikus oldalsó markolat kapott helyet. Ez a fotókeret videóbloggereknek, streamereknek, mobil újságíróknak és mindenkinek szól, aki komolyan veszi a mobilos tartalomgyártást.
A Kelvin RIG20 segítségével mikrofonokat, profi lámpákat, külső vakukat, objektívszűrőket, nagylátószögű objektíveket, teleobjektíveket és makróobjektíveket, valamint oldalsó és felső markolatokat rögzíthetsz. Szabadon kombinálhatod őket, hogy összeállítsd a számodra tökéletes mobilos felvételi szettet.
A felvételei stabilizálásához kézből történő filmezés során tartsa a fotógadgetet az oldalsó fogantyúnál. Csatlakoztasd az okostelefonodat a beépített akkumulátorhoz, így akár egy órával is megnövelheted a felvételi időt. Ha mindkét kezedre szükséged van, szereld a fotókeretet a háromlábú állványra, és irányítsd a kamerát távolról a Bluetooth távkioldóval. Így tökéletesen éles fotókat és videókat készíthetsz, teljesen berázkódás és elmosódás nélkül.
Főbb jellemzők:
- Két cold shoe rögzítési pont a professzionális világítási és hangtechnikai kiegészítőknek
- Kompatibilis cserélhető objektívekkel és szűrőkkel, így pontosan illeszkedik az okostelefonod kamerájának optikai tengelyéhez
- Az oldalsó markolat stabil kézből történő felvételt biztosít, a beépített akkumulátor pedig plusz egy órányi felvételi időt ad
- A Bluetooth távkioldóval a kijelző érintése nélkül fotózhatsz és videózhatsz, így a felvételeid élesek és elmosódásmentesek maradnak
- Könnyen felszerelheted a háromlábú állványra, monopodra vagy gimballra, így bármilyen helyzetben stabil felvételeket készíthetsz
- Biztonságos az okostelefonodnak: az EVA párnázás stabilan a keretben tartja a telefont, és megvédi a karcolásoktól
- Bármely iPhone vagy Android okostelefonnal kompatibilis
A készlet tartalma:
- Okostelefonos fotókeret
- Bluetooth távkioldó okostelefonhoz
- Beépített akkumulátorral ellátott oldalsó markolat
- Rögzítési tartozékok
- C-típusú USB kábel
- Tisztítókendő
- Puha EVA-távtartók (9 db)
- Használati útmutató és garanciajegy
Használd a puha EVA távtartókat, hogy a smartphone‑fotókeretet pontosan a telefonod vastagságához és szélességéhez igazítsd.
| Termékazonosító | 86478 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027791 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 21x19x4 cm |
| Szállítási súly | 0.67 kg |
| Típus | fotókeret |
| Kompatibilis eszközök | iPhone és Android okostelefonok |
| Kompatibilis objektívek | 17 mm, 37 mm, 67 mm |
| Szűrőkompatibilitás | 17 mm, 37 mm, 67 mm |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | ✓ |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Vakupapucs‑csatlakozó | 2 db |
| Bluetooth távkioldó | ✓ |
| Bluetooth | ✓ |
| "Rálátási" hatótávolság | 20 m |
| Tápellátás | akár 4 V feszültséget igénylő kiegészítő eszközök csatlakoztatására szolgáló akkumulátor |
| Töltésjelző | ✓ |
| Portok | C-típusú USB (Bluetooth távkioldó), C-típusú USB (oldalsó markolat) |