Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 digitális kétszemes fotótávcső
Finom zoom 8x-tól 80x-os nagyításig. Megfigyelésekhez és éles Full HD felvételekhez. Lássa és mentse azonnal
| Termékazonosító | 86114 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027883 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 26x21x12 cm |
| Szállítási súly | 2.17 kg |
A Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 a modern kulcs a világ részletes felfedezéséhez és ragyogó fényképek és videók készítéséhez. Felejtse el az elmosódott képeket, a gyenge nagyítást vagy az elszalasztott felvételek okozta frusztrációt. Ez a digitális kétszemes távcső megoldja ezeket a problémákat, és teljesen új szintre emeli megfigyeléseit: lássa és mentse azonnal.
Vizsgáljon meg minden egyes levelet egy magas fa tetején. Tanulmányozhatja vele egy vadállat tekintetét és szőrzetét. Ragadja meg a nyers érzelmet egy sportoló arcán, amikor a csapata győz. Mindez akár 80x-os nagyítással bármilyen időjárás mellett jól láthatóan!
A termék képességei messze túlmutatnak a puszta megjelenítésen. A Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42-vel egyetlen gombnyomással azonnal készíthet fényképet vagy indíthat videofelvételt. A felvételek közvetlenül a memóriakártyára mentődnek, amelyet bármikor átvihet és szerkeszthet számítógépén.
Hívjon meg másokat, akikkel együtt valós időben élvezthetik a látványt. A mobilalkalmazás segítségével akár három okostelefonra is streamelheti a valós idejű nézetet! A csatlakoztatott telefon lehetővé teszi, hogy a kétszemes fotótávcső megérintése nélkül készítsen fényképeket. Egyszerűen szerelje fel a készüléket egy állványra, és távirányítással vezérelje. Ez éles, elmosódásmentes felvételeket biztosít, és a fényképeket közvetlenül az alkalmazásba mentheti.
Főbb jellemzők:
- Új szint a megfigyelésben: azonnal láthat és menthet mindent
- Egygombos fénykép- és videofelvétel – gyors és egyszerű
- Akár 80-szoros nagyítás: messzebbre és részletesebben láthat
- Tiszta, többrétegű bevonattal ellátott ED-optika a gazdag, élénk képekért
- A világ élénk Full HD-ben: élethű színekkel, még szürkületkor is
- Streameljen 3 okostelefonra késleltetés és torzítás nélkül; támogatja az Android és iPhone rendszereket; és a Wi-Fi kapcsolatot
- Erős beépített akkumulátor a hosszabb használathoz
A készlet tartalma:
- Digitális kétszemes fotótávcső
- Háromlábú állvány adapter
- C-típusú USB kábel
- 32 GB-os TF-memóriakártya
- Tisztítókendő
- Nyakpánt a kétszemes fotótávcsőhöz
- Tok
- Nyakpánt a tokhoz
- Használati útmutató és garanciajegy
| Termékazonosító | 86114 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027883 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 26x21x12 cm |
| Szállítási súly | 2.17 kg |
| Prizmatípus | tetőélprizmás |
| Nagyítással | ✓ |
| Digitális | ✓ |
| Nagyítás foka, x | 8 — 80 |
| Nagyítás foka, x | 8 (opcionális), 1–10 (digitális) |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 42 |
| Szemlencsék | 4 alkotóelem 3 csoportban |
| Objektívek | 4 alkotóelem 3 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | ED (extra-alacsony szórású üveg) |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 5.36 |
| Szemtávolság, mm | 17 |
| Szürkületi érték | 18.33 |
| Relatív fényesség | 28.73 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 5.2 |
| Látómező, ° | 7.2 |
| Látómező, m/1000 m | 131 |
| Közelfókusz, m | 4 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±4 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 73 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | tekerhető |
| Váz | műanyag |
| Vázszín | fekete |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Vízálló | ✓ |
| Nedvességállóság | ✓ |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65, teljes védelem por és vízsugár ellen |
| Zárt váz | ✓ |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10...+50 |
| Wi-Fi | ✓ |
| WIFI beállítások | 2,4 GHz, hatótáv max. 10–15 m (rálátás) |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet, adapter szükséges hozzá (a készlet tartalmazza) |
| ✓ | |
| További berendezés csatlakoztatható | max. 3 iOS és Android rendszerű mobileszköz (Viipulse alkalmazás) |
| Tápellátás | beépített 4000 mA h-s lítium-ion akkumulátor; töltés 5 V-os, 2 A-es hálózati adapterrel (nem tartozék) |
| Képmátrix | színes CMOS, 4:3 |
| ✓ | |
| Képformátum | *.jpeg |
| Képméret (kép üzemmód), Mpx | 18 |
| Videóformátum | *.mp4 |
| Videó felbontása | 2560x1440 (30 FPS), 1920x1080 (30 FPS) |
| Mikrofon/hangszóró | igen |
| SD-kártyafoglalat | igen |
| Támogatott média | TF-kártya, max. 128 GB méret (32 GB-os kártya mellékelve) |
| Portok | C típusú USB |
| Menü nyelve | több mint 30 |
| Méret | klasszikus |
| Használat | katonai/terepre való, vadászat és halászat, Madármegfigyelés |
| Kiegészítő | élő kép streamelése okostelefonra, fénykép- és videofelvétel okostelefonon keresztül, automatikus kikapcsolás funkció (5 perc), vízjel (dátum, idő), lejátszási funkció |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | ✓ |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Szemüveggel használható | ✓ |