Meade 1,25"-es, lézeres kollimátor, 2"-es adapterrel
A Meade lézeres kollimátor segítségével Newton vagy Schmidt-Newton típusú teleszkópját gyorsan és könnyen kollimálhatja
| Termékazonosító | 71909 |
| Márka | Meade Instruments Corp. |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 0643824210745 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 25x20x10 cm |
| Szállítási súly | 0.45 kg |
A Meade lézeres kollimátor segítségével Newton vagy Schmidt-Newton típusú teleszkópját gyorsan és könnyen kollimálhatja. A Newton vagy Schmidt-Newton típusú teleszkópok gazdái tudják, hogy a távcső megfelelő kollimálása nem nehéz feladat, azonban időnként el kell végezni, hogy a teleszkóp optimális teljesítményt nyúthasson.
A Meade lézeres kollimátor 1,25"-es fókuszállító-hengerekbe illeszthető. A termékcsomagban mellékelt 2"-es fókuszállító-adapter segítségével 2"-es fókuszállítókhoz rögzíthető. A mindössze egyetlen CR2032 típusú elemmel működő egység fényerőssége szabályozható.
Bármilyen sztenderd Newton-reflektor típusú teleszkóppal, valamint olyan Schmidt-Newton típusú teleszkópokkal alkalmazható, amelyeknél az optikai rendszer két – egymástól függetlenül állítható – tükröt tartalmaz. Állítható fényerősséget kínál. A tápellátásához egyetlen CR2032 típusú elem elegendő (a termékcsomag tartalmaz egy elemet).
Jellemzok:
- Segít a Newton vagy Schmidt-Newton típusú teleszkópokat gyorsan kollimálni
- Állítható fényerősség
- 1,25"-es hengerátmérő, 2"-es adapterrel
- A termékcsomag tartalmaz egy CR2032 típusú elemet
| Termékazonosító | 71909 |
| Márka | Meade Instruments Corp. |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 0643824210745 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 25x20x10 cm |
| Szállítási súly | 0.45 kg |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Tápellátás | CR2032 típusú elem – 1 db (a készlet tartalmazza) |
| Kompatibilitás | Newton reflektorok, Schmidt-Newtonok |
| Kiegészítő | 2"-1,25"-es adapter, fényerősség-szabályozás |