Coronado 15 mm blokkoló szűrő
1,25" diagonális
15
A rekesznyílás a film vagy szűrőüveg átmérője
1,25
A tartozék tubusátmérőjének meg kell egyeznie a készülék tubusátmérőjével; máskülönben adapterre van szükség
| Termékazonosító | 71959 |
| Márka | Meade Instruments Corp. |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 0643824211193 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x11x11 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
Leírás
Coronado BF-15jobboldali szögű (1,25" diagonális) típusú, másodlagos blokkoló szűrő. A blokkoló szűrő a Coronado H-alfa rendszer másodlagos eleme, és ugyanolyan fontos az Ön védelme ás a rendszer teljesítménye érdekében, mint az elsődleges elemek. SM elülső cella nélkül nem használható.
Másodlagos interferencia szűrő a Napkorong teljes képéhez, legfeljebb 1500 mm fókusztávolságú teleszkópok esetén.
Jellemzők:
- Blokkoló szűrő Coronado elsődleges szűrőkhöz
Specifikációk
| Termékazonosító | 71959 |
| Márka | Meade Instruments Corp. |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 0643824211193 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x11x11 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Szűrő típusa | nap, speciális rendeltetésű |
| Szűrő rekesznyílása (fólia átmérő), mm | 15 |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
Hivatkozások
és letöltések
és letöltések
Kérdések és válaszok
Kérdés/visszajelzés küldése