Levenhuk Wezzer Grill BT40 húshőmérő
Hús és grill-hőmérséklet mérésére a grillfedél alatt. Beépített Bluetooth modul. Két vezetékes szondával
| Termékazonosító | 86333 |
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027463 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x13x14 cm |
| Szállítási súly | 0.68 kg |
A Levenhuk Wezzer Grill BT40 az Ön személyes grillező asszisztense. Egyszerűen helyezze a grill fedelébe az eredeti hőmérő helyére, és az gondosan monitoroz mindent a fedél alatt. A segítségével mindig pontosan tudni fogja, mennyire van átsülve a steak vagy a csirkemellfilé, és szabályozhatja a fedél alatti hőmérsékletet, így az étel pontosan olyan lesz, ahogyan elképzelte: puha, szaftos és étvágygerjesztő.
A készlet két vezetékes szondát tartalmaz, de szükség esetén akár négy szondát is csatlakoztathat (ezeket külön kell megvásárolni), hogy több húsdarabot is egyszerre figyelhessen. A hőmérő házába épített további szonda jelzi, mikor éri el az ideális főzési/sütési hőmérsékletet a főzőzónában. A termék egy univerzális megoldás. A készülék könnyedén illeszkedik szinte bármilyen grill fedelére, függetlenül attól, hogy az faszenes, gázos, fapelletes, kamado vagy klasszikus füstölős.
A praktikus, kerek, háttérvilágítású LCD kijelző minden lényeges adatot megjelenít: a hús és a környezet aktuális hőmérsékletét, a célzott átsültségi fokot, az akkumulátor töltöttségi szintjét és az aktív szonda számát. A hőmérő Bluetooth-on keresztül csatlakozik okostelefonjához, a ToGrill mobilalkalmazás pedig lehetővé teszi a főzés/sütés távoli felügyeletét: módosíthatja a beállításokat, hangjelzéseket állíthat be, jelezve ha az étel elkészült vagy elérte a kívánt hőmérsékletet, vagy egyszerűen követheti a folyamatot anélkül, hogy fel kellene kelnie a nyugágyából vagy a munkaasztalától.
A pontosság a Levenhuk Wezzer Grill BT40 legfontosabb előnye. A grill-hőmérsékletet +30 és +400 °C között, a hús hőmérsékletét pedig 0 és +300 °C között méri. A hibahatár minimális, legfeljebb ±2%. A hőmérőt visszaszámlálóként is használhatja max. 12 órán át.
A hőmérő kompakt és könnyű. Ezért nem nehezíti el a grill fedelét, és nem zavarja Önt a főzés/sütés közben. Két AA elemmel működik, ezek könnyen cserélhetők a felső panel alatti rekeszben. A tartozék teljesen biztonságos, és megfelel a következő nemzetközi minőségi szabványoknak: FCC, CE, RoHS, FDA, LFGB és BQB.
Miközben a Levenhuk Wezzer Grill BT40 kezeli a bonyolult hőmérséklet- és időszabályozást, Önnek csak élveznie kell a főzési folyamatot, és élveznie vendégei elismerését. Okos, stílusos és praktikus ajándék mindenkinek, aki szereti a grillezést!
Főbb jellemzők:
- Okostelefon-kapcsolat Bluetooth-on keresztül, akár 50 méteres hatótávolsággal
- Előre beállított profilok különböző húsokhoz a ToGrill mobilalkalmazásban
- Két darab 14 cm-es, vezetékes, vízálló rozsdamentes acél szonda mellékelve; kábelhossz: 120 cm
- Akár négy szondát is támogat, és beépített szondával rendelkezik a grillfedél alatti hőmérséklet mérésére
- Kompatibilis a legtöbb modern grillel, a kompakt modellektől kezdve a nagyobb modellekig
- Két darab AA elemmel működik, alacsony elem-töltöttség jelzővel és automatikus kikapcsolás funkcióval
A készlet tartalma:
- Főzési/sütési hőmérő
- Vezetékes szonda, 2 db
- Használati útmutató és garanciajegy
| Termékazonosító | 86333 |
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027463 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x13x14 cm |
| Szállítási súly | 0.68 kg |
| Kialakítás | beépített |
| Szonda típusa | vezetékes |
| Mellékelt szondák száma | 2 |
| Maximális szondaszám | 4 |
| Szonda anyaga | rozsdamentes acél |
| Szonda hossza, cm | 14 |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Grill-hőmérséklet mérési tartomány, °C | 30...+400 |
| Ételhőmérséklet mérési tartomány, °C | 0...+300 |
| Mérés pontossága | ±1% (0 … +99 °C tartományban); ±2% (+100 … +199 °C tartományban); ±3% (+200 … +300 °C tartományban) |
| Tartás funkció | ✓ |
| Túlmelegedési riasztás | ✓ |
| Időzítő | ✓ |
| Időzítő visszaszámlálása | akár 11 óra 59 perc 59 másodperctől |
| Okostelefon-kapcsolat | ✓ |
| További berendezés csatlakoztatható | Android/iOS okostelefonokhoz és tabletekhez a ToGrill alkalmazáson keresztül |
| Bluetooth | ✓ |
| "Rálátási" hatótávolság | akár 50 m (okostelefonhoz) |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Háttérfény | ✓ |
| Tápellátás | 2 x AA batteries, 1.5V (not included) |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | ✓ |
| Automatikus kikapcsolás | ✓ |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag, rozsdamentes acél |
| Vízálló | ✓ |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP65 besorolás, teljes védelem por ellen, védelem vízsugár ellen (csak a szondák) |
| Tanúsítványok | CE, FCC, RoHS |