Levenhuk Kelvin Touch KM7 fotomikroszkóp
Érintse meg a láthatatlant. Egy mikroszkóp Wi-Fi-vel és egy érintőképernyővel a 4K fotókhoz és a 2K videók rögzítéséhez, élő közvetítés az okostelefonjára, és a kamera teljes vezérlése az alkalmazásban. Nagyítás: 50–1900x
| Termékazonosító | 86718 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555028231 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 34x28x25 cm |
| Szállítási súly | 3.005 kg |
A Levenhuk Kelvin Touch KM7 egy hihetetlenül felhasználóbarát fotómikroszkóp egy érintőkijelzővel és Wi-Fi-vel. Felejtse el a bonyolult beállításokat. Élvezze az intuitív érintésvezérlést és a kényelmes megtekintést bármilyen eszközön. Vizsgálja meg a mintáit közvetlenül a 7 hüvelykes érintőképernyőn, csatlakozzon egy számítógéphez, közvetítse a képet egy iPhone-ra vagy Androidra a Wi-Fi-n keresztül, vagy küldje ki egy TV-re. Ossza meg a felfedezéseit a közösségi médiában, vagy tartson élő bemutatókat egy egész teremnek. Mindenki az első sorban kap helyet!
A mikroszkóp lenyűgöző 4K fotókat készít és éles 2K videót rögzít. Függetlenül attól, hogy egy tudományos blogot vezet, oktatófilmeket készít, vagy egy prezentációt állít össze, a tartalma látványos lesz. A maximális kényelem érdekében csatlakozzon Wi-Fi-n keresztül, és vezérelje az összes felvételi beállítást távolról a mobilalkalmazásból.
Állítsa be a nagyítást az objektívek forgatásával vagy a digitális zoom használatával – akár 1900x. Kezdje az alacsony nagyítással a régi érmék felületének, az ásványok szerkezetének vagy a rovarpáncéloknak a tanulmányozásához. Növelje a nagyítást, és megjelenik a mikroorganizmusok lenyűgöző rejtett világa. A precíz kétfokozatú fókuszálási rendszer tökéletes élességet rögzít Önnek bármilyen nagyításnál.
Állítsa be a világítást bármilyen mintához másodpercek alatt. Engedje, hogy a fény áthaladjon az átlátszó mintákon, vagy tanulmányozza az átlátszatlan tárgyak felületi részleteit. A kettős világítás felülről és alulról biztosít fényt, állítható fényerővel. A mechanikus tárgyasztal két tengely mentén finoman mozgatja a mintát, így könnyen kijelölhet egy érdekes területet, és azt tökéletesen keretben tarthatja.
Váltakozóáramról vagy a beépített akkumulátoráról működik. Egy teljes feltöltés körülbelül egy óra vezeték nélküli működést biztosít Önnek, és legfeljebb három órát vesz igénybe az újratöltés.
Főbb jellemzők:
- Nézze a mikrovilágot bármelyik Ön által előnyben részesített eszközön, beleértve a beépített képernyőt, az okostelefonját, egy TV-t vagy egy PC-t
- Rögzítse a mintáit lenyűgöző 4K fotóminőségben, és vegye fel a kutatását 2K videóban
- Csatlakozzon Wi-Fi-n keresztül, és vezérelje a kamerát a mobilalkalmazáson keresztül. Csak néhány koppintás a képernyőn, és megkapja a tökéletes felvételt.
- Dolgozza fel a képeket az ingyenes PC-s szoftverrel, vagy küldje ki az élő adást egy TV-re a HDMI-n keresztül
- Lásson mindent egészen a sejtszintig az akár 1900x-os nagyítással
- Professzionális minőségű mechanikus tárgyasztal, kettős világítás és durva/finom fókuszálás
- Egy váltakozóáramú tápegységről vagy akkumulátorról működik, így tökéletes az otthoni használatra és a terepgyakorlatokhoz
- Teljesen kompatibilis az iPhone és Android eszközökkel korlátozások nélkül
A készlet tartalma:
- Fotómikroszkóp Wi-Fi-vel és egy LCD érintőképernyővel
- Porvédő
- USB tápkábel
- Hálózati adapter
- 16 GB-os memóriakártya
- Használati útmutató és garanciajegy
| Termékazonosító | 86718 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555028231 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 34x28x25 cm |
| Szállítási súly | 3.005 kg |
| Típus | biológiai, digitális |
| Mikroszkóp fejrész típusa | digitális képernyő / PC monitor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | 7"-os színes LCD érintőképernyő, dönthető |
| Fej dőlésszöge | 0° és 90° között dönthető |
| Nagyítás foka, x | 50 — 1900 |
| Objektívek | akromatikus: 4x/0,10, 10x/0,25, 40x/0,65; parfokális távolság: 35 mm |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 3 objektív számára |
| Tárgyasztal, mm | 105×95 |
| Tárgyasztal | kétrétegű mechanikus, mintatartóval, mérőskálával és nóniuszskálával |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Diafragma | diafragmalemez (6 rekesznyílás) |
| Fókusz | koaxiális, durva (0,4 mm) és finom (0,002 mm) |
| Váz | műanyag, fém |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | ✓ |
| Tápellátás | 110–220 V egy USB-kábelen és egy 5 V-os, 2 A-es AC adapteren keresztül, egy 18650 2600 mA·h akkumulátor |
| Fényforrás típusa | fénygyűjtővel, 0,2W LED |
| Kiegészítő | akkumulátor-üzemidő: 1 óra; töltési idő: 3 óra |
| Okostelefonos fényképezés | ✓ |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Használat | iskola/oktatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Maximális felbontás | fénykép: 3672х2160 px (4K); videó: 2560x1440 px (2K) 30 fps sebességgel |
| Színes/monokróm | színes |
| Érzékelő elem | 1/3''-os CMOS |
| Memóriakártya | SD 512 GB-ig (16 GB-os kártya mellékelve) |
| Wi-Fi | ✓ |
| WIFI beállítások | 5 GHz |
| Videófelvétel | igen |
| Képformátum | *.jpeg |
| Videóformátum | *.mp4 |
| Szoftver | előre telepítve a beépített képernyőhöz; letölthető S-Viewer szoftver PC-hez; letölthető TSViewer mobilalkalmazás iOS és Android okostelefonokhoz |
| Kimenet | C-típusú USB (tápellátás), HDMI, SD-kártyahely, USB (PC csatlakozás) |
| Rendszerkövetelmények | számítógép esetén: Windows 7 vagy újabb; okostelefonokhoz: iOS 15.6 vagy újabb, Android 13 vagy újabb, HarmonyOS 5.0 vagy újabb |
| Kijelző felbontása, px | 1024x600 |
és letöltések