Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 fotóteleszkóp
A Hold és a fényes bolygók fotózásához a telefonoddal. Maximális eredmény bonyolult beállítások nélkül
| Termékazonosító | 86566 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555028163 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 90x46x21 cm |
| Szállítási súly | 8.15 kg |
Arról álmodsz, hogy megfejtsd az univerzum titkait? A Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 fotóteleszkóp ebben segít neked! Figyeld az égi objektumokat, készíts róluk fotókat vagy videókat, és oszd meg a felfedezéseidet a szeretteiddel – mindezt csak a telefonoddal. Szereld össze a teleszkópot, tedd az iPhone-odat vagy Android készülékedet az adapterbe, és mindenféle szaktudás nélkül, pillanatok alatt elkezdheted.
Fedezd fel a Hold felszínének szépségét, és tedd a megfigyelést még részletesebbé és kényelmesebbé a szemednek egy speciális szűrővel. Vizsgáld meg a Szaturnusz gyűrűit, a Jupiter nagyobb holdjait, és a fogyó Vénusz holdsarlóját. Keresd meg a Fiastyúk és a Présepelyhalmaz sziporkázó csillaghalmazait, az Orion-köd gázfelhőit, valamint az Androméda-, a Szivar- és a Bode-galaxis elnyúlt foltjait. Elég megérintened a telefonod kijelzőjét, és ezek a kozmikus látványok örökre a galériádban maradnak.
A fotóteleszkóp nappal sem tétlen, hiszen erős figyelőtávcsőként is használhatod a táj és a vadon élő állatok megfigyelésére és fotózására. A sok hasonló modellel ellentétben, amelyek fordított, tükrözött képet adnak, a Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 a körülötted lévő világot a megszokott tájolásban mutatja.
Hogy a folyamatos érintések ne mozdítsák meg a teleszkópot, és ne mosódjanak el a felvételeid, használd a praktikus Bluetooth távkioldót. Távolról irányítsd az exponálást, és készíts színes fotókat anélkül, hogy felállnál. Amíg te kényelmesen hátradőlsz, a Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 elvégzi a munka nehezét, te pedig csak élvezed az eredményt!
Főbb jellemzők:
- Bluetooth távkioldó, amellyel távolról, kézhasználat nélkül fotózhatsz
- Az adapter minden iPhone modellel és Android okostelefonnal kompatibilis
- Helyes tájolású képet kapsz, akár a kozmoszt figyeled, akár földi tájakat nézel
- Készíts fotókat és videókat a telefonoddal, és azonnal oszd meg a ritka felvételeket a barátaiddal és a családoddal
- Nem kell hozzá különösebb tudás vagy gyakorlat, ezért még a csillagászatban teljesen kezdők is könnyen boldogulnak vele
- A mellékelt Hold-szűrő lágyítja a fényerőt, növeli a kontrasztot, és láthatóvá teszi a holdfelszín legapróbb részleteit is
- Tökéletes összeállítás a Hold, a bolygók, kettőscsillagok és a természeti tájak fotózásához
A készlet tartalma:
- Teleszkóp optikai tubusa
- Okostelefon-adapter
- Bluetooth távkioldó
- Alt-azimut tartószerkezet
- Vöröspontos kereső
- 90°-os zenittükör
- Kellner MA 10 mm szemlencse
- Kellner MA 20 mm szemlencse
- Aszférikus 4 mm szemlencse
- 2x Barlow-lencse
- Alumínium háromlábú állvány
- Tartozéktálca
- Használati útmutató és garanciajegy
| Termékazonosító | 86566 |
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555028163 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 90x46x21 cm |
| Szállítási súly | 8.15 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Optikai bevonat | több rétegben bevonatolt |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 90 |
| Fókusztávolság, mm | 660 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 180 |
| Rekesznyílás | f/7.33 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 1.4 |
| Határmagnitúdó | 11.8 |
| Szemlencsék | Kellner MA 10 mm-es szemlencse (66x), Kellner MA 20 mm-es szemlencse (33x), aszférikus 4 mm-es szemlencse (165x) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 2x |
| Keresőtávcső | vöröspontos (Red Dot) |
| Fókusz-állító | 1,25" |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható, legfeljebb 1200-ig |
| Tartozéktálca | ✓ |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Optikai tubus rögzítési módja | fecskefarkú lemez |
| Fecskefarkú illesztés | ✓ |
| Optikai tubus anyaga | alumínium |
| Okostelefonos fényképezés | ✓ |
| Felhasználói szint | kezdők, gyakorlott felhasználók |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
és letöltések