Sky-Watcher BK 707AZ2 Telescope
Achromatic refractor. Aperture: 70mm. Focal length: 700mm
Refraktor
Optikai kialakítás
70
Rekesznyílás – a fénygyűjtő lencsék vagy tükör átmérője, amelyet a távcső a fény gyűjtésére használ
700
Fókusztávolság – az elsődleges lencse vagy tükör távolsága attól a ponttól, amelyre a fény fókuszál
| Termékazonosító | 67953 |
| Márka | Sky-Watcher |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 0611901506913 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 98x26x31 cm |
| Szállítási súly | 6.78 kg |
Leírás
Specifikációk
| Termékazonosító | 67953 |
| Márka | Sky-Watcher |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 0611901506913 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 98x26x31 cm |
| Szállítási súly | 6.78 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai rendszer | akromatikus |
| Optikai bevonat | több rétegben bevonatolt |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 70 |
| Fókusztávolság, mm | 700 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 140 |
| Rekesznyílás | f/10 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 1.64 |
| Határmagnitúdó | 11 |
| Szemlencsék | 10 mm, 25 mm |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 2x |
| Keresőtávcső | optikai, 6x24 |
| Fókusz-állító | fogasléces |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | 670–1190 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut, AZ2 |
| Kiegészítő | szabványos T-menet (M42) az SLR kamera felszereléséhez |
| Optikai tubus anyaga | alumínium |
| Optikai tubus súlya, kg | 1.45 |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói |
Videó
Kérdések és válaszok
Kérdés/visszajelzés küldése